קצת עלינו

הסיפור שלנו

נעים להכיר, אנחנו בועז ועוז, אבא ובן מנתניה.בועז, 58, הוא צורף תכשיטים, מאמן קרב מגע וכמובן אחד שאוהב את הים. עוז, 22, ברמן וגולש שאוהב לגלוש הרבה בחופי נתניה.

כשעוז היה נער, הוא היה הולך כמעט כל בוקר לגלוש. אבל בגלל שלא היה לו רשיון ההליכה הייתה לוקחת כ-חצי שעה לכיוון. “הייתי מגיע אחרי סשן גלישה ארוך והיד שלי הייתה ‘נתלשת’ מהמקום לאחר סחיבת הגלשן בחוסר נוחות לזמן ארוך.”

עם הזמן עוז מצא פתרון לקשור לעצמו את הרצועה על הגוף. כעבור תקופה עוז ואביו מצאו תיק מסוים שנותן פתרון לסחיבת הגלשן על הגב אבל זה לא היה פרקטי.

עם השנים עוז ואביו קנו רצועות בד והתחילו לתפור על תיק בית ספר פשוט, ניסו כל מיני סוגי תפירה, בדים, צורות עד שהגענו לתוצר שמעוצב בצורה מעולה וייחודית לכל גולש.

את התוצר הסופי יצרנו עם אמן תלת מימד והתחלנו לייצר את המנשא הייחודי שלנו – Board Pack!

המטרה שלנו

מטרתנו היא להקל על קהילת הגולשים בארץ ובעולם, להגיע לאזורי הגלישה במהירות, קלות, ביטחון ושמירה על האנרגיה לקראת סשן הגלישה.

אפשרויות נשיאה

אחת המטרות של Board Pack היא לתת את האפשרות גם לאנשים שגרים בקרוב לים אך מתניידים ללא רכב במהלך היום יום ולתת להם גם הנגשה לעולם הגלישה. באמצעות המנשא שלנו תוכלו ללכת עם הגלשן באיזו צורה שרק תבחרו: סקייטבורד, קורקינט, אופניים וכו’.